Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Криваве вбивство АТОвців у Житомирській області: судове засідання перенесли

Криваве вбивство АТОвців у Житомирській області: судове засідання перенесли

Засідання відбудеться о 13:30.

Судове засідання у справі розстрілу колишніх АТОвців у Житомирській області, яке мало відбутися о 10 ранку 23 травня перенесли.

Про це повідомила кореспондентка ТСН Олена Кузнєцова, яка перебуває біля суду.

Судове засідання у Корольовському суді Житомира перенесли на 13:00. Причину перенесення у поліції не пояснили. Ймовірно, це пов'язано з тим, що вихідний і один суддя.

За словами кореспондентки, підозрюваного до зали судового засідання не привезли. Суд ще зачинений. Преса чекає під будівлею установи.

Нагадаємо, орендатор місцевого ставка поблизу села Новоселиця Попільнянського району у Житомирській області розстріляв сімох гостей, які приїхали до нього на відпочинок і риболовлю. Відомо, що загиблі приїхали туди на риболовлю з Києва. Стрільця затримали. Одному з гостей вдалося вижити, він втік від стрільця. Правоохоронці оголосили орендарю ставка про підозру у вчиненні умисного вбивства двох і більше осіб. 

Відео Резонансне вбивство у Житомирській області: за що чоловік розстріляв сімох АТОвців

Резонансне вбивство у Житомирській області - за що орендар ставка розстріляв сімох АТОвців, що спонукало професійного мисливця без жалю стріляти у сплячих людей з якими він напередодні мирно сидів за столом - ТСН знайшла можливі причини розправи.

Резонансне вбивство у Житомирській області: за що чоловік розстріляв сімох АТОвців

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції