Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Криваве весілля. Нареченого підрізав ножем охоронець ресторану, а тоді ще й швидка не приїхала

Наречена залишилася вдовою на другий день після весілля й нині чекає на дитину.

Юна наречена, у якої на весіллі охоронець зарізав чоловіка, чекає на немовля. А родичі молодят після похорону ледь не штурмом узяли ресторан, де була гулянка. Заспокоїти близько сотні людей приїхали районний прокурор і керівництво поліції Київщини. Наречений Іван Мандрук у 23 роки помер від ножового поранення в ногу - в першу шлюбну ніч.

Про це йдеться в сюжеті програми ТСН.19:30.

Наталія три роки чекала, коли вийде заміж за Івана, але в 20 років овдовіла. У її кімнаті - ще свіжі весільні квіти, келихи молодят та фото чоловіка, з чорною стрічкою.

"Я не готова зняти обручку. Я думаю, що він ще досі живий", - каже Наталія.

Шлюб вони зареєстрували в день весілля. Потім було святкування, їхній перший весільний танець. Наталя, каже, не відчула, що – останній.

"Він кожні п'ять хвилин говорив: "Я тебе люблю". Наче відчував, що його більше не буде", - згадує вона.

Гості роз'їхались о другій ночі. Наречена згадує, пішла спати сама, а близько п’ятої ранку її розбудив чоловік і сказав збиратися додому, бо посварився з одним із гостей. Кухарка ресторану єдина, хто бачила, як молодий підійшов до охоронця:

"Бійки не було, просто він сказав охоронцеві: "Йди, викликай Рафа" (друга). Потім я нічого не бачила".

Із ножовою раною чоловіка першою знаходить наречена:

"Я вийшла на вулицю. Кричала: "Ваня, Ваня!". А в кібідці на вулиці горіло світло. На ліжку він сидів нагнутий. Я спитала, що сталося. Цей у лапках "охоронник" сказав, що все нормально, тримав його за плече, щоб він не впав. Я запитала Ваню, що сталося. Він сказав, що нормально все, все добре".

Як молодий потрапив у будку до охоронця і чому той встромив йому в ногу ножа – ніхто не бачив. 66-річного чоловіка затримують вранці: "Між нареченим і охоронцем виник конфлікт. У результаті охоронець, як каже, захищаючись, наніс ножове поранення".

ВідеоКонфлікт з охоронцем і недбалість медиків: що відомо про смерть нареченого на Київщині

Охоронець, кажуть, начебто судимий, на посту був напідпитку - поліція це перевіряє. Підтверджує лише те, що затриманий сховав ніж і якийсь час мовчки спостерігав, як хлопець стікає кров’ю. Рятувати Івана збіглися друзі. Молодь одягом перев’язала йому ногу.

До швидкої вони не додзвонилися. Тож, до лікарні пораненого повезли на авто, яке дали в ресторані. А в лікарні, згадують друзі, лікарі не одразу почали реагувати. Один з друзів розбив там скло в дверях, щоб їх підняти.

"Самі дістали каталку, бо з лікарів нам ніхто не допоміг. Вони так стояли поруч і нічого не робили. Був шанс врятувати, півгодини вони над ним стояли", - каже Наталія.

Двері в лікарні, де друг розбив шибку, ніхто не засклив. Головний лікар – коментарів уникає: "Допомога надавалася, згідно з чинним законом. Мої лікарі надали допомогу вчасно. Отака відповідь".

Родини молодят, після похорону, - знову в ресторані. Бо певні, що Івана вбила ще бездіяльність медиків і власника закладу. Тут уже новий охоронець і лише кухар – більше ні душі. До вечора збирається із сотня родичів. Хтось їм вимикає світло. Приїжджає керівництво з поліції і прокуратури.

"Ми звемо керівника, а тут немає нікого, людина уникає. Це що – "шарашкина контора"? А найстрашніша біда, що його можна було врятувати: хлопець від 05:00 жив до 07:20. А тільки тому, що не було швидкої, помер. Нічого не зробив власник і медики", - говорить одна з родичок.

"Ми заплатили 60 тисяч за те, щоб дитину нашу вбили!", - каже інша.

Прокурор обіцяє взяти розслідування під контроль: "У нас немає інформації, хто є власником. Буде надана оцінка як діям лікарів, так і всім присутнім. Це не робиться за два дні".

"Якщо оцей власник не понесе відповідальності - ми тут будемо палити шини!", - погрожує родичка.

"Не можна пережить такого, щоб на другий день весілля залишилася жінка вдовою", - говорить мати нареченої.

Весільну сукню вона ховає на горищі подалі від доньки. Вона - самотня і вагітна. ТСН зізнається, що від Івана чекає дитину, вже на четвертому місяці. І мріє тепер зберегти немовля.

Валентина Мудрик

Залиште свій коментар

Вибір редакції