Кривдник одеського даїшника відсидів 5 діб і запевнив, що нікого не ображав

Чоловіка було засуджено на 5 днів за "непред'явлення документів" та за непокору законним вимогам міліції. Після звільнення активіст розповів обставини свого арешту.

В Одесі випустили заарештованого на 5 діб Дмитра Говердовського, який спровокував звільнення з посади даїшника за наругу над державною мовою.

Чоловіка було засуджено на 5 днів за "непред'явлення документів" та за непокору законним вимогам міліції. Після звільнення активіст розповів обставини свого арешту.

"Знаєте, за що мене посадили? Я назвав їх малограмотними. Всього-на-всього. У суді вони порахували, що це образа. Що я зроблю, якщо вони такі і є? Люди ж не ображаються, коли їх називають по імені..." , - цитує активіста "Свідомо".

"Я вів себе коректно, як і завжди. Я ніколи не грублю, тим більше працівникам при виконанні і при цьому знімаючи все на відео", - зазначив він.

"Справа була приблизно о 3 годині ночі, мене зупинили, я зажадав перед пред'явленням документів назвати причину зупинки. Вони не тільки цього не зробили, але і самі порушили правила дорожнього руху, припаркувалися на перехресті. Хіба вони не малограмотні в такому разі?", - заявив активіст.

"Я вважаю, що суддя Приморського районного суду Іванов був упередженим. Він сказав, що буде розглядати справу без мого захисника, тому що не збирається чекати його півгодини. Моїх товаришів теж до суду не пустили", - повідомив він.

"Першим моїм клопотанням було долучити до матеріалів справи відео нашого спілкування. Суддя сказав, що йому досить того відео, яке зняли даішники", - додав чоловік.

Говердовський впевнений, що керівництво ДАІ "вирішило по-максимуму відігратися на мені, будь-яку ціну зробити мене винним і не зупинилося б, але вони занадто далеко зайшли".

"Ми будемо оскаржувати рішення по мені в апеляції і подавати позов щодо незаконних дій міліції", - повідомив чоловік.

Нагадаємо, вночі 12 лютого одеське ДАІ зупинило автомобіль активіста Дмитра Говердовского, який зняв на відео даішника, що відмовився спілкуватися українською, оскільки вона є "тєлячою мовою".

Читайте також:

Автора відео про "тєлячью мову" заарештували за знущання над даїшниками

ДАІ "помстилася" активісту, який зняв відео про "тєлячью мову"

Звільненого за "тєлячью мову" даїшника замість менеджера зробили механіком

Звільнений за "тєлячью мову" даїшник: мене навмисно довели до сказу

Одеського даїшника звільнили за "тєлячью мову"

ВідеоОдеський даїшник на питання українською: "Нє понімаю тєлячью мову"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: