Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Кривонос скликав силовиків на закриту нараду щодо інформаційної протидії агресії проти України

Заступник секретаря РНБО вказав на "розбалансування інформаційного простору" в Україні.

Заступник секретаря Ради національної безпеки і оборони України Сергій Кривонос провів закриту нараду представниками силових відомств, яка стосувалася інформаційної протидії агресії проти України.

За словами Кривоноса, нарада відбулася на виконання указу Президента України та рішення РНБО від 7 травня 2019 року "Про заходи щодо зміцнення обороноздатності держави" та реалізації програми "П‘ять кроків".

Заступник секретаря РНБО вказав на "розбалансування інформаційного простору" в Україні. На його думку, причиною цього є "хаос в інформаційних повідомленнях/виступах/заявах керівників різних відомств, які через непрофесійність піарників призводять до підігравання нашому ворогу та викликають обурення суспільства". Окрім того, Кривонос назвав провальною попередню роботу реформованого Міністерства інформаційної політики.

Сергій Кривонос зазначив, що в інформаційній боротьбі Україні можуть допомогти "налагодження чіткої міжвідомчої координації, обмін інформацією, єдині базові наративи, чітка виважена державна реакція на інформаційні наступальні дії проти України, чітко вибудована система захисту інформаційного простору, активні інформаційні наступальні атаки на нашого ворога".

Нагадаємо, 3 жовтня указом президента Олексій Данілов призначений новим секретарем РНБО. До цього Данілов за призначенням Зеленського обіймав посаду заступника секретаря Ради національної безпеки і оборони України. 

Відео Кремль бере на озброєння нацистські технології інформаційної війни

До Польщі, на церемонію 80-річчя від початку другої світової війни, Росію не запросили геть не тому, що Радянський Союз один з тих, хто розпалював цю війну. Офіційна Варшава не боїться заявляти, що і зараз Росія є агресором. Може тому, що поляки з власної драматичної історії знають, на що здатен замаскований ворог. Саме у Польщі журналіст ТСН.Тижня дослідив: як Кремль зараз, наче під копірку, повторює інформаційні атаки нацистів.  

Кремль бере на озброєння нацистські технології інформаційної війни

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції