Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

У тренуваннях беруть участь понад тисячі військовослужбовців.

Понад тисячі резервістів, викликаних через запровадження воєнного стану у деяких регіонах України, проходять тренування у навчальному центрі "Десна" на Чернігівщині.

Навчальні збори забезпечують підтримання раніше набутих навичок,у програмах підготовки також введено такі предмети, як безпека бою та виживання. Окрім того, резервісти та контрактники обмінюються бойовим досвідом, повідомляє Міністерство оборони України.

Резервісти під час навчальних зборів набувають та відновлюють практичні навики керування бойовою машиною на танкодромі, володінням озброєнням та зброєю в різних видах бою, тренування відбиття повітряної атаки, тактики ведення бойових дій та пересування на полі бою в умовах максимально наближених до бойових та інше.

Після завершення курсу підготовки військовослужбовці складатимуть заліки, за результатами яких визначається їхній індивідуальний рівень навченості та спроможність до виконання завдань за призначенням.

Нагадаємо, що від 26 листопада цього року строком на 30 днів на території десяти областей України діє режим воєнного стану. Причиною такого рішення стала збройна провокація Росії в Керченській протоці, коли військові РФ атакували два катери і один буксир ВМС України. Така поведінка Кремля викликала гостру критику з боку країн Великої сімки. Наразі в московському СІЗО "Лефортово" утримуються 24 військових. Їх звинувачують у порушенні кордонів Росії

ВідеоВ Україні тривають підготовчі збори резервістів першої черги

Потреби в мобілізації немає. Військкомати викликають лише резервістів першої черги на підготовчі збори, заявив міністр оборони Степан Полторак. Чоловіки із бойовим досвідом на зборах проведуть до 20 днів і новий рік зустрінуть вже удома, обіцяють в Міноборони. 

В Україні тривають підготовчі збори резервістів першої черги

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції