Криза б’є українців болючіше, ніж білорусів та росіян

Центри опитування громадської думки України, Росії та Білорусі відзначають, що українці сприймають кризу інакше, ніж брати-слов’яни.

Результати опитування, проведеного Всеросійським центром вивчення громадської думки разом з колегами в Україні та Білорусі, засвідчили, що фінансову кризу українці сприймають важче за росіян та білорусів.

Опитування проводилося наприкінці лютого – на початку березня цього року.

Як зазначив директор Центру Валерій Федоров, найбільш болюче кризу сприймають в Україні, найменш болюче – в Білорусі, а що стосується Росії – вона посередині.

Також він повідомив, що головними відображеннями кризи, які постали перед країнами, називають зростання цін, скорочення прибутків та відмова від деяких товарів та послуг.

Усі вказані наслідки кризи найбільше схильні вказувати українці.

Про інфляцію повідомляють 91% українців, 85% росіян та 88% білорусів, про зменшення прибутків – 47% українців та по 40% росіян та білорусів, про відмову від товарів та послуг – 35% українців та по 25% росіян та білорусів.

Громадяни України також частіше за інших говорять про такі прояви кризи, як затримка зарплат, пенсій та стипендій (25%), тоді як серед росіян та білорусів 21% та 11% відповідно, паніка та депресія в оточення (24% українців, 14% росіян, 15 % білорусів), зростання злочинності (16% українців, 11% росіян та 6% білорусів).

Своєю чергою, росіяни частіше за інших повідомляють про звільнення – 17%. Серед українців на вказують 13%, а серед білорусів – 8%.

"Факти звільнення, так само як і відмова в отриманні кредиту – дві позиції, в котрих Росія передує", - зазначив Федоров.

Читайте також:

Українці не довіряють банкам і зберігають гроші вдома

Заробітчанам пропонують перераховувати гроші у Пенсійний фонд

Саакашвілі закликав грузинів не повторювати "український сценарій"

В рейтинг Forbes потрапили шість українських мільярдерів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: