Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Криза довірливих стосунків з дитиною". Кулеба прокоментував побиття школяра, якому зламали хребет

Київського учня однокласники побили заради розваги.

Уповноважений президента з прав дитини Микола Кулеба вважає, що дисциплінарне стягнення не є достатньою санкцією покарання для директора столичної школи, в якій діти важко травмували школяра Максима Чернікова.

Про це він сказав в ефірі "Сніданку з 1+1".

"Я вважаю, що не достатньо. Подія досить резонансна. Вже всі люди обурені, вже всі чекають, що буде відбуватись з цими вчителями, з директором школи. І знаєте, що обурює... Мені навіть дитина написала, яка входить у Дитячу національну раду, вона обурилася тим, що суспільство - або дорослі - розділилися на два табори: з одного боку, батьки звинувачують, з іншого боку, вчителі виправдовують (поведінку колеги, - ред.). Директор школи з кам'яним обличчям каже: "Ну, це ж діти, вони граються". І оце більше за все обурює", - зазначив він.

Кулеба зауважив, що 4% дітей після булінгу звертаються до вчителя, з батьками - схожа статистика.

"Низький рівень довіри. Діти не знають, до кого звертатися. Діти не хочуть казати батькам про те, що з ними відбувається... Дитина сама вирішує ці проблеми, дитина сама з цим ходить", - сказав він і додав: "У нас сьогодні криза довірливих стосунків з дитиною".

З дітьми, які залучені до булінгу (цькувальники, свідки й жертви) мають займатися і батьки, і школа, вважає дитячий омбудсмен.

Він розповів, що наразі із Міністерством освіти буде розроблюватися програма для уникнення булінгу в школах. 

Резонансна історія семикласника столичного ліцею Максима Чернікова спричинила справжній вибух у соцмережах. Чотири місяці тому Максима заради розваги побили його ж однокласники. Хлопець пролежав 1,5 години у медпункті, аж поки до ліцею не приїхала його бабуся. Тоді викликали швидку і вже в лікарні встановили остаточний діагноз - перелом хребта. Тепер хлопець нерухомо лежить у ліжку, а попереду - роки лікування і реабілітації.

Відео Українці обурені історією семикласника Максима, якого скалічили його однокласники

“Сніданок” продовжує шукати правду в резонансній історії шкільного булінгу. Переломом хребта для семикласника Максима Чернікова закінчився звичайний день у школі. Його скалічили його ж однокласники. Реакцію Інтернет-спільноти та коментарі експертів дивіться в сюжеті.

Українці обурені історією семикласника Максима, якого скалічили його однокласники

Щоб розібратися з інцидентом, у столичному управлінні освіти створили спеціальну комісію з представників районного та міського відділів освіти. Марія Добриднік, начальник відділу загальної і середньої освіти та виховної роботи Голосіївського управління освіти, заявила, що директора навчального закладу - Ірину Бабку - було притягнуто до дисциплінарної відповідальності. Їй скасували премії до кінця року і винесли догану.

Максиму тим часом дозволили на 15 хвилин підійматися на ноги, а сидіти йому категорично заборонено. Весь наступний рік хлопчик проведе у корсеті, а повноцінно ходити і бігати він зможе не раніше ніж за 2 роки.

Відео Зламати життя за 6 хвилин: мама Максима Чернікова розказала про побиття сина

Відео знущань у школі в мережі з'являються ледь не щодня, і кожна страшніша за попередню. Перелом хребта і 4 місяці у ліжку - ось так закінчився звичайний навчальний день для семикласника Максима Чернікова. Учень одного з престижних столичних ліцеїв став черговою жертвою шкільного булінгу. Мама Максима просто зараз у нашій студії.

Зламати життя за 6 хвилин: мама Максима Чернікова розказала про побиття сина

Залиште свій коментар

Вибір редакції