Криза погнала українців в Антарктиду на заробітки

Головне мати хороше здоров'я і можеш отримувати більше тисячі у.о. В Антрактиду їздять і молодята у медовий місяць.

Через кризу все більше українців рвуться підробити в Антарктиді.

Про це повідомив прес-аташе Національного антарктичного центру Володимир Бочкарьов.

"Особливо багато молоді звертається до нас, просяться на роботу із Львівської, Тернопільської, Рівненської та центральних областей. Напевно, приваблює зарплата близько 1000-1200 доларів на місяць. Кількість учасників експедиції обмежена - від 12 до 14 людей. Зараз в Антарктиді знаходяться 13 українців, їх зміна закінчується у березні", - говорить Бочкарьов.

Правда, на полюс беруть не всіх - кандидати в полярники мають відрізнятися міцним здоров’ям, мати 5 років досвіду роботи за фахом (потрібні геофізики, метеорологи, біологи і люди робочих спеціальностей), володіти англійською або іспанською мовою, знати комп’ютер.

Крім того, як розповів полярник зі стажем, метеоролог Станіслав Недогибченко, Антарктида також стає популярним місцем серед туристів. Її вибирають як місце для подорожей навіть молодята.

Нагадаємо, реальні зарплати українців скорочуються, констатують у Міжнародній організації праці. Головною з-поміж усіх причин експерти називають вплив кризи. Про це йдеться в Глобальній доповіді МОП за 2009 рік.

Реальна мінімальна зарплата українців 2008 року знизилася на 10 відсотків, підрахували експерти МОП. Такі ж показники вони прогнозують і за цей рік. Українські робітники заробляють дуже мало, якщо порівнювати з рівнем заробітку в країнах Європейського союзу.

Організація відзначає в Україні різке зростання боргів з зарплати.

Читайте також:

Зарплати українців за рік впали на 10%

Кількість безробітних в Україні скоротилася майже вдвічі

Майже всі українці вважають себе постраждалими від кризи

Середня зарплата в Україні впала нижче 2 тисяч гривень

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: