Криза та корупція виганяють з України іноземних інвесторів

Тотальна корупція у поєднанні з економічної кризою змушує європейських бізнесменів закривати свої справи в Україні.

Іноземні інвестори починають залишати Україну. Причиною є не лише економічна криза, але й вкрай високий рівень корумпованості українських чиновників, передає Deutsche Welle.

Незалежні економічні оглядачі зазначають, що доки зростання української економіки приносило високі дивіденди, закордонні інвестори заплющували очі на корумпованість місцевих чиновників різних рівнів.

Сьогодні ж за умов кризи капіталовкладники шукають максимальної прозорості інвестиційних схем, сумніваючись у тому, що українська влада зможе це забезпечити.

Так, від початку фінансової кризи лише ізраїльські компанії втратили на українському ринку близько півмільярда доларів. Це змусило багатьох з них відмовитися від діяльності в Україні.

Зокрема про таке рішення оголосив Ханан Мор, власник однойменної групи інвестиційних компаній, назвавши основною причиною свого відходу тотальну корупцію української владної системи: "Криза не вдарила по нашій діяльності в Україні так, як це зробила тамтешня корупція. Тому ми припиняємо усі ділові ініціативи в цій країні", - сказав Мор в інтерв’ю газеті "Calcalist" і закликав усіх західних інвесторів наслідувати його приклад.

Читайте також:

Ющенко: стан в країні катастрофічний. Винна Тимошенко
На корупції у 2008-у впіймали півтисячі правоохоронців
Економічний форум в Давосі завершився: антикризові підсумки

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: