Криза виганяє українців за кордон

Кількість українських заробітчан зростає: за кордоном можна заробити в кілька разів більше, ніж на Батьківщині.

Все більше українців їдуть за кордон у пошуках "кращої долі". Популярними напрямками вважаються Росія, Італія, Чехія, Польща, Угорщина. Попри те, що через кризу конкуренція стає жорстокішою, а заробітна плата зменшується, кількість заробітчан тільки зростає.

Так, на роботах в Польщі можна заробити від 900 доларів. На збиранні грибів та ягід у Фінляндії, Данії, Норвегії платять біля 2 000 у.о. Ще більше можна заробити на рибних промислах Аляски та на нафтопромислах Норвегії. Догляд літніх людей в Італії – до 1,5 тисячі доларів.

Роботу переважно шукають через знайомих та Інтернет. Втім, після Нового року вакансій стає все менше. Багатьох скорочують, щоб працевлаштувати власних громадян.

Так, чеська влада навіть заохочує іноземців повернутися додому. Тим, хто залишився без роботи, пропонують купувати квиток і платити по 500 євро.

В Міністерстві праці не хочуть прогнозувати варіант, за якого понад три мільйони українських заробітчан втратять роботу. За словами чиновників, повернення мінімальні, а в Україні вакансії ще є. Тим не менше, вже зараз у безоплатних відпустках перебувають понад півтора мільйона українців, в центрах зайнятості офіційно зареєстровані понад 930 тисяч безробітних.

Більше про те, чи є в українців можливість заробити за кордоном, дізнайтеся з відео ТСН.


Читайте також:

Євросоюз готовий скасувати візи для українців
Ставати безробітним треба грамотно
Європа очікує на економічне зростання

ВідеоТрудових мігрантів стає більше

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: