Замість Туреччини і Єгипту українці все частіше обирають Крим

За прогнозами експертів, потік відпочивальників у Крим зросте приблизно на 20 відсотків.

Третина українських туристів через кризу відмовилася їхати на відпочинок за кордон. Але нема лиха без добра. Крим очікує навали туристів: там хоч і подорожчає, але не так, як за кордоном.

Травневиі чартерні рейси вже скоротилися на третину. Так, за даними Асоціації лідерів турбізнесу, люди реагують на кризу. В Туреччині та Єгипті ціни майже не змінились. Але в гривнях це вже більша сума, ніж торік. Тож багато людей переходять на вітчизняний відпочинок.

Але замовлення на травень - це ще не показник. Влітку мандрівників побільшає. В тому числі - й за кордон. Спад буде, але вже відсотків на 20. Багато людей націлені саме на іноземний відпочинок.

У багатьох турфірмах криза відчутна, але становище - не катастрофічне. Водночас менеджери відзначають підвищений попит на Крим.

Потік відпочивальників у Крим зросте приблизно на 20 відсотків, прогнозує віце-президент Асоціації лідерів турбізнесу України Олена Шаповалова.

"Ціни в Кріму зросли всього лише на 10-15%, по деяких об’єктах розміщення на 20%, а гривня девальвувала. Тобто виходить що в гривневому еквіваленті для українського громадянина путівка до Криму подешевшала на 30% відносно долара", - наголосила Шаповалова.

Загалом, відпочинок в Туреччині або Єгипті з перельотом сьогодні коштуватиме від 4 до 8 тисяч гривень за тиждень. Тиждень відпочинку в Криму обійдеться туристам у 2-3 тисячі гривень.

Тим, хто готується до поїздки на відпочинок, фінансовий аналітик Микола Івченко рекомендує не поспішати міняти одну валюту на іншу.

"Тобто, ви можете порціями потихеньку купувати як зараз, так до і кінця травня, до початку літа ці долари, тому що є всі підстави в Україні стабільності курсу національної валюти", - пояснює Івченко.

Чи справді українці менше мандруватимуть цього року - покаже час. Адже у кризи є і зворотній бік. Багатьох вона саме і спонукає відпочити від неї - на морях.

Читайте також:

Львів став культурною столицею України

Туроператори прогнозують зменшення попиту українських туристів на закордон

Україна переживає наплив іноземних туристів

У Криму розквітло найбільше у світі поле тюльпанів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: