Криза змушує українок одружуватися з іноземцями

Деякі іноземці спеціально приїжджають до України на кілька днів, щоб "повеселитися" з нашими дівчатами.

Шлюб
Дані шлюбних агентств Києва, Донецька і Львова свідчать, що через кризу українки стали частіше шукати собі чоловіків за кордоном.

Ближче до літа агентства чекають справжній бум українських наречених.

Деякі іноземці, за словами експертів, користуються ситуацією, і спеціально приїжджають до України на кілька днів, щоб "повеселитися" з нашими дівчатами.

"Для дівчат послуги в більшості шлюбних агентств безкоштовні, більше зацікавлені чоловіки-іноземці. Отже панянки нічим не ризикують. Плата для женихів за послуги агентств зараз в середньому складає близько 250. Навіть якщо жених не припаде до смаку, дівчина хоч смачно поїсть, що в кризу теж важливо", - розповідає працівник київського філіалу одного з американських шлюбних агентств.

Він також розповів, що в іноземців, які приїжджають до України за дружинами, для "підстраховування" є ще кілька наречених, точніше, запланованих зустрічей. Чоловіки зазвичай приїжджають на пару днів, щодня у деяких по 2-3 зустрічі. За ресторан платить чоловік. Цим і користуються дівчата.

При цьому представниці жіночого руху Femen відзначають, що дівчат можуть обдурити закордонні женихи, які часто приїжджають до України за секс-розвагами. Зокрема, керівник руху Ганна Гуцол відзначила, що за її інформацією, починаючи з квітня через кризу в країні може початися наплив секс-туристів.

Зазначимо, згідно з даними Мін’юсту, за останні чотири роки в Україні було зареєстровано майже 19 тис. браків з іноземцями.

Читайте також:

Шлюбний контракт: підписувати чи не підписувати?

У 2008 році українці менше одружувались і розлучались

За місяць українців стало на 20 тисяч менше

На Волині вивели справжню формулу кохання

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: