Крок до безвізу: Україна та Канада створили робочу групу з питань мобільності

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Крок до безвізу: Україна та Канада створили робочу групу з питань мобільності

mfa.gov.ua

Володимир Зеленський вже привітав створення робочої групи.

Україна та Канада створюють робочу групу з питань мобільності, яка, зокрема, активізує співпрацю країн щодо безвізу, у справах імміграції та біженців. Відповідного листа про наміри підписали 27 січня голова МЗС Дмитро Кулеба, очільник МВС Арсен Аваков та міністр у справах імміграції, біженців та громадянства Канади Марко Мендічіно.

Про це повідомляє пресслужба МЗС.

Як зазначається, робоча група буде працюватиме над низкою питань у сфері міграції та мобільності, включно із питанням спрощення режиму поїздок громадян України до Канади.

"Робоча група стане ефективним інструментом спільного реагування на світові виклики у сфері міграції та новою платформою діалогу на шляху до спрощення режиму поїздок громадян України до Канади", — сказав міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба.

Очільник МВС Арсен Аваков наголосив, що створення цієї групи дозволить закріпити особливий статус українсько-канадського партнерства, сприятиме здійсненню заходів, які спрямовані на взаємодію компетентних органів обох країн.

Своєю чергою, президент України Володимир Зеленський привітав створення робочої групи і висловив сподівання, що це сприятиме впровадженню безвізу з Канадою.

"Вітаю створення українсько-канадської робочої групи з питань мобільності. Впевнений, цей новий інструмент сприятиме активізації двостороннього діалогу України та Канади з питань міграції та спрощенню режиму поїздок українців до Канади", — написав Зеленський.

Як повідомлялося, торік канадський уряд вирішив виділити додаткові 4,3 мільйона канадських доларів на підтримку сектору безпеки та оборони України. Очільник МЗС України повідомив про завершальну стадію формування української делегації для переговорів щодо розширення дії Угоди про вільну торгівлю між Україною та Канадою. 

Наступна публікація