Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Крок до "Ракетного щита": на Одещині відбувся контрольний запуск ракетного комплексу "Вільха М"

Випробування відбулись успішно.

Сьогодні, 4 квітня, на полігоні в Одеській області відбувся контрольний запуск ракетних комплексів "Вільха М", який є українською розробкою, створеною конструкторським бюро "Луч".

Президент України Петро Порошенко привітав секретаря РНБО, керівництво ЗСУ та розробників зброї. Голова держави зазначив, що це є виконання його пропозицій, внесених до Ради національної безпеки і оборони України щодо створення ракетного щита відповідно до нових можливостей, після виходу РФ з договору про ракети середньої та малої дальності.

Вітаю Україну з успішними випробуваннями комплексу «Вільха М»

Вітаю Україну з успішними випробуваннями комплексу «Вільха М», систем залпового вогню з підвищеною точністю, з підвищеним радіусом дії, на які дуже чекають сьогодні у військах. Дуже символічно, що ці випробування відбуваються в 70-у річницю створення НАТО. Наш курс – до НАТО, ми реформуємо наші Збройні Сили, ми підвищуємо їх бойові спроможності. Україна сьогодні фактично є східним флангом НАТО, підготовленим і добре озброєним. Ми йдемо в НАТО не з простягнутою рукою, а як повноцінний, рівний партнер, який сьогодні боронить демократію, свободу на європейському континенті, даючи відсіч агресору – Російській Федерації.

Опубліковано Петром Порошенком Четвер, 4 квітня 2019 р.

"У нас з’являються нові можливості. Сьогодні – це є перші кроки. Завтра також буде надана переконлива демонстрація нових спроможностей українських представників оборонної промисловості в ЗСУ", - зауважив Порошенко.

Нагадаємо, напередодні міністр оборони Степан Полторак анонсував тестування двох ракетних комплексів. Другі випробування відбудуться у п’ятницю, 5 квітня. Проект “Ракетний щит” є стратегічно важливим для обороноздатності країни.

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції