КРУ перед вибухами знайшло в "Макіїввугіллі" порушень на два мільярди

Контрольно-ревізійне управління виявило порушень майже на 2 мільярди гривень на підірваному держпідприємстві "Макіїввугілля".

Серед версій вибуху, що прогримів 20 січня біля будівлі ДП "Макіїввугілля", з'явилася така: "Макіїввугілля" перевіряло КРУ, і там знищують документи, які підтверджують порушення на 1,823 млрд гривень.

Пізніше версія не підтвердилася, однак КРУ все-таки надало інформацію щодо перевірки.

За інформацією відомства, "результати проведеного контрольного заходу в черговий раз показали недоліки у веденні бухгалтерського обліку, грубі порушення фінансової та бюджетної дисципліни в цілому на 1,823 млрд гривень".

Зокрема, встановлено операцій, проведених з порушенням чинного законодавства, що призвели до втрат в цілому на 317,5 млн гривень, з них:

- Нецільове використання бюджетних коштів - 7,3 млн гривень;

- Зайве отримано бюджетних коштів - 110,2 млн гривень;

- Нестачі матеріальних цінностей - 3,8 млн гривень;

- Знищення матеріальних цінностей - 173 млн гривень;

- Операцій, проведених з порушенням чинного законодавства, що не призвели до втрат у цілому на 374,8 млн гривень, з них оплата за державні кошти вартості товарів, робіт і послуг без проведення тендерних процедур - 373,8 млн. гривень;

- Недоотримання фінансових ресурсів на 48,2 млн. гривень, інші порушення фінансової дисципліни на 1,715 млрд гривень, з них отримання ДП "Макіїввугілля" доходів від реалізації продукції без наявності ліцензії на видобуток корисних копалин з родовищ, що мають загальнодержавне значення - 1,453 млрд. гривень .

Внаслідок виявлених порушень завдано збитків державному бюджету на 117,5 млн. гривень, ДП "Макіїввугілля" - 312,3 млн гривень, працівникам ДП "Макіїввугілля" - 46,1 млн.

"Відповідальними за фінансово-господарської діяльності за період, за яким проводилася перевірка, були генеральний директор Толчин С. М. та головний бухгалтер Иванєєв В. В", - йдеться у відповіді в ГоловКРУ.

Про зазначені факти ГоловКРУ інформувало прем'єр-міністра України, УМВС України в Донецькій області та прокуратури Донецької області.

Крім того, ГоловКРУ неодноразово повідомляло Мінвуглепрому про факти перешкоджання розірвання контракту з Толчином.

У відповідь Мінвуглепром повідомив ГоловКРУ про направлення листа в Донецькій обласній державній адміністрації щодо звільнення Толчина з займаної посади та розірвання з ним контракту.

Однак, перший заступник голови Донецької облдержадміністрації Сергій Дергунов листом від 12 грудня 2010 року № вх.08-07750-12/01 повідомив, що вважає роботу Толчина на посаді позитивною та прийняття рішення про його звільнення передчасним.

Нагадаємо, у четвер вранці в Макіївці було підірвано будівлю ДП "Макіїввугілля" і Торговий дім "Голден Плаза". Відповідальність за вибухи взяли на себе невідомі.

Все про теракти у Макіївці читайте тут.

Читайте також:

Сапери знайшли у Макіївці ще дві бомби

Янукович скоротив візит до Японії через вибухи в Макіївці

Гроші макіївським терористам не дали: місто паралізоване страхом

Опозиція звинуватила в макіївських терактах команду Януковича

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: