КРУ пообіцяло перевірити уряд Азарова після Нового року

ГоловКРУ почне перевірку діяльності чинного уряду з 1 січня 2011 року. До того, кажуть в управлінні, перевірку здійснювати зарано.

Головне контрольно-ревізійне управління має намір почати перевірку роботи чинного Кабінету міністрів з 1 січня 2011 року. Про це повідомив голова ГоловКРУ Петро Андрєєв в ефірі одного з телеканалів.

"Ревізії та перевірки діяльності чинного уряду почнуться з 1 січня 2011 року", - сказав він. Зі слів Андрєєва, це пов'язано з тим, що до зазначеного часу буде завершено фінансово-господарську діяльність за 2010 бюджетний рік.

Голова ГоловКРУ також повідомив, що вважає за одне з основних завдань відомства не тільки виявлення фактів фінансово-господарських порушень, але й роботу із запобігання, попередження таких порушень.

Андрєєв додав, що ГоловКРУ регулярно одержує звернення депутатів Верховної ради, які представляють фракції, що не ввійшли до більшості, щодо проведення різних перевірок і постійно реагує на такі звернення.

Нагадаємо, 21 жовтня Андрєєв заявив про виявлення значних фінансових порушень Кабміну в період прем'єрства Юлії Тимошенко.

Зокрема, у ході аудиту діяльності Кабміну Тимошенко ГоловКРУ виявило неправомірне спрямування тодішнім урядом частини коштів кредитів Міжнародного валютного фонду на фінансування видатків державного бюджету.

Крім того, ГоловКРУ виявило використання на забезпечення поточних витрат держбюджету коштів, отриманих від Світового банку на підтримку рекапіталізації банківського сектору, а також коштів, отриманих від продажу встановленої кількості викидів парникових газів за Кіотським протоколом.

Читайте також:

У ГоловКРУ заявили, що уряд Тимошенко крав найбільше

Американські аудитори знайшли шахрайство в уряді Тимошенко

Україна подала другий позов в рамках розслідування діяльності уряду Тимошенко

КРУ поставлене завдання заздалегідь страхувати Януковича

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: