Міністра ЖКГ звинувачують у розтраті 1,5 мільярда гривень

Слідом за Міноборони КРУ знайшла корупцію ще в одному міністерстві уряду Тимошенко.

Контрольно-ревізійне управління виявило нецільове використання 1,5 мільярда гривень субсидії на енергозбереження Міністерством житлово-комунального господарства.

Про це повідомив голова КРУ Микола Сивульський.

"Приблизно два тижні тому я передав Кабміну інформацію про використання субсидії на енергозбереження. Там втратили півтора мільярда", - зазначив він.

"Ці втрати стосувалася того, що гроші, які йдуть на енергозбереження, були витрачені марно. Розпилили по морю об’єктів, закупили обладнання і не встановили його. Зняли старі котли і замість них поставили ще більш старі, демонтовані в іншому місці", - пояснив голова КРУ.

"Це все відбувається на місцях, але відповідає за цю сферу міністр", - наголосив Сивульський.

Він заявив, що КРУ "запроваджує попередній контроль за використанням цієї субсидії".

Як відомо з 2007 року очолює Міністерство ЖКГ Олексій Кучеренко.

Нагадаємо, 20 травня на засіданні уряду було оприлюднено результати перевірки ГоловКРУ господарської діяльності Міністерства оборони. Зокрема, було заявлено про виявлені масштабні порушення в земельній сфері, про корупцію при організації харчування солдатів і закупівлі палива для військової техніки.

Президент зазначав, що не бачить підстав для відставки міністра оборони, й назвав звинувачення в корупції в адресу Єханурова політичними маніпуляціями.

21 травня Єхануров продемонстрував журналістам документи, що підтверджують законну діяльність його відомства й у земельній сфері, й у сфері харчування військовослужбовців. Він назвав позицію уряду в цьому питанні "наїздом".

22 травня Єхануров висловив сподівання, що прем’єр-міністр Тимошенко вибачиться перед ним за звинувачення у зловживаннях.

У свою чергу, прем’єр 23 травня заявила, що не має наміру вибачатися перед міністром оборони і 25 травня звернулася до президента з проханням відправити Єханурова у відставку з посади міністра оборони.

Читайте також:

Тимошенко знайшла в своєму уряді страшні корупцію та зловживання

Єханурова відправляють у відставку за корупцію

Уряд Тимошенко визнаний лідером марнотратства

Тимошенко звернулася до Ющенка з листом про Єханурова

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: