КРУ знайшло в МВС фінансові порушення

КРУ виявило в системі міністерства внутрішніх справ фінансові порушення на суму понад 320 мільйонів доларів.

Головне контрольно-ревізійне управління України (ГоловКРУ) виявило в системі міністерства внутрішніх справ фінансових порушень на суму понад 320 мільйонів доларів, - повідомив заступник голови ГоловКРУ Дмитро Олійник. 

"Всього ревізіями підприємств в системі МВС виявлено недоотримань ресурсів, порушень чинного законодавства при проведенні витрат, недоліків, отримання доходів з непередбачених нормативно-правових актів, джерелах надходжень, очікуваних втрат і інших порушень на загальну суму понад 1 мільярд 600 мільйонів гривень", - сказав Олійник на прес-конференції. 

За його словами, за наслідками перевірок, проведених в період з 1 січня 2005 року по 1 січня 2007 року, органи ГоловКРУ склали 684 протоколи про адміністративні правопорушення.

Генеральна прокуратура вже порушила шість кримінальних справ за наслідками перевірок, повідомив Олійник. Крім того, за його словами, завершується підготовка матеріалів ще по чотирьох кримінальних справах, а також готується представлення ще на декілька десятків епізодів протизаконної діяльності.

ВідеоКРУ знайшло зайві розтрати в МВС

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: