КРУ знайшло докази "мільйонних крадіжок" уряду Тимошенко

"Головний ревізор" України заявив про навність матеріалів, що свідчать про масові порушення, в тому числі витрачання бюджетних ресурсів, з боку колишнього уряду.

Керівник Головного контрольно-ревізійного управління Петро Андрєєв заявив, що його відомство виявило матеріали, які свідчать про багатомільйонне розкрадання бюджетних коштів, позичених урядом Юлії Тимошенко.

"На жаль, вже ті матеріали проміжні, які в нас є, – ми цю роботу проводимо спільно і з Генпрокуратурою, СБУ, МВС – говорять про багатомільйонні розкрадання бюджетних коштів, які позичав колишній уряд України", - заявив Андрєєв.

Як передала прес-служба уряду, він повідомив, що наразі КРУ за дорученням президента Віктора Януковича проводить перевірки державних банків після їх капіталізації – насамперед, банків "Київ", "Укргазбанк", "Родовід банк", "Ощадбанк".

Також проводиться ревізія і НАК "Нафтогаз України".

"За цими матеріалами також встановлені масові порушення, в тому числі, дуже багато витрачання бюджетних ресурсів, які йшли на оплату газу, з причини того, що колишній уряд уклав контракти за завищеними цінами... Але знову ж таки вони були укладені за рахунок простих громадян України, тому що не вирішувалося багато соціальних проблем, не фінансувалося багато соціальних програм", - підкреслив глава КРУ.

Чиновник резюмував, що дуже важливо провести міжнародний аудит діяльності попереднього уряду. "Щоб відійти від упередженості у відношенні майбутніх звинувачень дій уряду, незалежні експерти дадуть оцінку тій ситуації, що є, реальну оцінку", - пояснив він.

Нагадаємо, раніше прем'єр-міністр Микола Азаров заявляв про необхідність притягнути екс-керівника українського уряду Юлію Тимошенко до кримінальної відповідальності за "розкрадання бюджету". За його словами, дії попереднього уряду завдали державі збитків розміром у 100 млрд гривень.

Генпрокуратура вже порушила кримінальну справу за фактом зловживання бюджетними коштами, отриманими у 2009 році від продажу квот на викиди парникових газів.

Уряд вирішив запросити для аудиту діяльності Кабміну Тимошенко американську компанію Trout Cacheris, PLLC. Утім, в БЮТ заявили, що ця фірма є не аудиторською, а юридичною, спеціалізується на адвокатських послугах скандальних справ, і займатися аудитом в Україні не має жодного права.

Читайте також:

Янукович пояснив, чому відновили кримінальну справу проти Тимошенко

ГПУ порушила кримінальну справу проти урядовців Тимошенко

Азаров вимагає посадити Тимошенко за розкрадання бюджету

Проти міністрів уряду Тимошенко порушили 30 кримінальних справ

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: