Круїзний лайнер з українцями, який потрапив у шторм, дістався до Аргентини

На борту судна перебували, за уточненими даними, 88 американських туристів і 77 членів інтернаціонального екіпажу, серед них і українці.

 Круїзний лайнер Clelia II, який потрапив у шторм біля берегів Антарктиди, своїм ходом зумів дістатися до аргентинського порту Ушуайя. Нагадаємо, у складі екіпажу лайнера є українські моряки.

Як повідомлялося, круїзний лайнер Clelia II зазнав аварії біля берегів Антарктиди. Теплохід потрапив у шторм в протоці Дрейка що розділяє Південну Америку і Антарктиду. Як повідомляється, вітер досягав швидкості 90 км на годину.

На судні вийшов з ладу основний двигун, що обмежило його маневреність. Удар хвилі розбив один з ілюмінаторів, і в трюм потрапила вода з-за борту.

На борту пасажирського судна, зареєстрованого на Мальті, перебували, за уточненими даними, 88 американських туристів і 77 членів інтернаціонального екіпажу.

Велику частину його складають громадяни Філіппін, разом з якими працюють також моряки з Аргентини, Болгарії, Бразилії, Греції, України та низки інших країн.

Як повідомляється, лайнер зміг уникнути великих неприємностей саме завдяки професійним діям екіпажу. У евакуації людей не було потреби, хоча круїзний лайнер NG Explorer, що був неподалік, отримав сигнал про лихо та прийшов на допомогу.

Механіки змогли усунути основні несправності, і Clelia II взяла курс на Ушуайю. Ніхто з пасажирів лайнера не постраждав, проте один з членів екіпажу отримав легкі поранення.

Источник

Читайте також:

Круїзний лайнер з українцями потрапив у шторм біля берегів Антарктиди

Родичів пасажирів "Титаніка" відправлять у круїз за його маршрутом

Понад двісті українців опинилися в полоні лайнера "Дельфін"

Айсберг, що відколовся від Гренландії, може спричинити "другий "Титанік"

ВідеоКруїзний лайнер з українцями, який потрапив у шторм, дістався до Аргентини

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: