КС дозволив продавати Одеський припортовий завод

Суд визнав, що жодних указів президента, які заборонили продавати ОПЗ, немає.

Конституційний суд відмовив президенту Віктору Ющенку у відкритті провадження у справі за конституційним поданням глави держави щодо призупинення розпорядження уряду про приватизацію Одеського припортового заводу.

Про це повідомило джерело у Фонді державного майна України.

Відповідне рішення судді КС ухвалили ввечері 28 вересня.
"У зв’язку з цим жодних указів президента, які б забороняли приватизацію ОПЗ, на сьогодні немає", - сказали в КС.

Нагадаємо, Фонд держмайна 15 липня оголосив конкурс з продажу 99,567% державного пакета акцій ОПЗ. Стартова ціна пакета становить 4 млрд грн. Конкурс має відбутися через 75 днів після його оголошення.

17 вересня президент своїм указом призупинив дію положень постанови Кабміну, якими передбачено проведення приватизації ВАТ ”Одеський припортовий завод”.

У свою чергу, прем`єр-міністр Юлія Тимошенко заявила, що приватизація ОПЗ відбудеться у встановлені терміни – 29 вересня, незважаючи на указ президента. Продаж відбудеться об 11 годині.

25 вересня на сайті Фонду держмайна було розміщено повідомлення про те, що фонд одержав поштою постанову Окружного адміністративного суду Києва про заборону здійснювати заходи з проведення конкурсу з продажу пакету акцій ОПЗ.

Одеський припортовий завод (місто Южне, Одеська область) – другий за величиною виробник аміаку і карбаміду і третій – з випуску азотних добрив в Україні. Спеціалізується на перевантаженні хімічної продукції, що надходить з країн СНД на експорт. Завод є монополістом на загальнодержавному ринку спеціалізованих послуг з прийому, охолоджування і перевантаження аміаку.

Читайте також:

Одеський припортовий продаватимуть вранці 29 вересня

Ще один суд заборонив приватизувати ОПЗ

Заявки на покупку ОПЗ подали три компанії

Тимошенко продасть ОПЗ попри заборону Ющенка

ВідеоКС дозволив продавати ОПЗ

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: