КС не оцінюватиме звільнення своїх суддів

Конституційний суд України відмовив у відкритті провадження по справі щодо указу президента про звільнення Пшеничного, Станік та Іващенка.

Конституційний суд України відмовив у відкритті конституційного провадження у справі за поданням народних депутатів щодо конституційності указу президента України про звільнення Валерія Пшеничного, Сюзанни Станік та Володимира Іващенка з посад суддів КС.

Конституційний суд
Конституційний суд відмовився оцінювати президентські укази
Про це повідомив керівник прес-служби КС Іван Аврамов, зазначивши, що це рішення було прийняте 19 червня.
Як повідомляв УНІАН, раніше колегія суддів КС також відмовила у відкритті провадження у цій справі.

14 травня до Конституційного суду України надійшли конституційні подання народних депутатів щодо конституційності указу президента України про звільнення Пшеничного, Станік та Іващенка з посад суддів КС.

Зокрема, це подання 49 народних депутатів України - щодо відповідності Конституції України (конституційності) Указу президента України від 30 квітня 2007 року №369 “Про звільнення В. Пшеничного з посади судді Конституційного суду України”;

53 народних депутатів України - щодо відповідності Конституції України (конституційності) Указу президента України від 1 травня 2007 року №370 “Про звільнення С. Станік з посади судді Конституційного суду України”;

50 народних депутатів України - щодо відповідності Конституції України (конституційності) Указу президента України від 10 травня 2007 року № 390 “Про звільнення В. Іващенка з посади судді Конституційного суду України”.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: