КС не відкидає можливість оскарження договору про пролонгацію базування ЧФ

У КС повідомили, що міжнародні договори, в тому числі і стосовно перебування ЧФ РФ на території України, можуть бути вивчені на предмет їх відповідності.

Міжнародні договори, в тому числі щодо ЧФ РФ, можуть бути оскаржені в Конституційному суді. Про це повідомили у прес-службі КС.

Як зазначила глава прес-служби Юлія Вагапова, будь-які міжнародні договори, в тому числі і договір про пролонгацію базування ЧФ РФ в Україні можуть бути вивчені КС на предмет їх відповідності Основному Закону.

Нагадаємо, у четвер, 22 квітня, джерело одного з інформагентств повідомило, що Конституційний суд відмовив у відкритті провадження у справі про офіційне тлумачення використання існуючих військових баз на території України для тимчасового перебування іноземних військових формувань за поданням колишнього президента Віктора Ющенка, а також за поданням 50 депутатів. Суд, за словами джерела, аргументував свою відмову непідвідомчістю КС таких питань.

21 квітня в Харкові президент України Віктор Янукович і президент Росії Дмитро Мєдвєдєв підписали угоду про продовження терміну базування Чорноморського флоту РФ у Криму до 2042 року з можливістю пролонгації ще на п'ять років.

Читайте також:

Янукович згоден на референдум по базуванню ЧФ Росії в Україні

Опозиція не дозволить Раді ратифікувати нову угоду про базування ЧФ РФ

Янукович дозволив ЧФ РФ залишитись в Криму ще на 25 років

Рада і Держдума синхронно ратифікують угоду по ЧФ

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: