КС: Оскаржити новий договір щодо ЧФ можуть лише Янукович чи Азаров

У Конституційному суді вказали на міжнародні договори, згідно з якими, суб'єктами звернень до суду можуть бути президент та Кабмін.

Голова Конституційного суду Андрій Стрижак заявляє, що суб'єктами подачі конституційних подань з міжнародних договорів можуть бути лише президент і Кабінет міністрів. Про це він сказав на брифінгу.

"Ви повинні знати, що за міжнародними договорами можуть бути 2 суб'єкти звернення: президент і Кабінет міністрів, але не депутати", - сказав Стрижак.

При цьому він відзначив, що на даний момент не може коментувати конституційність домовленостей між Україною і Росією про продовження перебування Чорноморського флоту Росії в Україні, оскільки ще не ознайомлений з цією угодою.

Нагадаємо, Україна і Росія домовилися продовжити перебування Чорноморського флоту Росії в Україні до 2042, а також про зниження ціни газу приблизно на 30% до 2020.

Опозиція має намір блокувати роботу Верховної ради на наступному черговому пленарному засіданні, яке заплановане на 27 квітня, з метою не допустити ратифікації угоди про перебування Чорноморського флоту Росії в Україні.

Читайте також:

Янукович дозволив ЧФ РФ залишитись в Криму ще на 25 років

КС не відкидає можливість оскарження договору про пролонгацію базування ЧФ

Янукович згоден на референдум по базуванню ЧФ Росії в Україні

Опозиція не дозволить Раді ратифікувати нову угоду про базування ЧФ РФ

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: