Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У суді розглядають звернення щодо законності нових комунальних тарифів для українців

Постанова відкрита від 30 травня 2016 року.

Конституційний Суд України розглядає звернення Верховного Суду України щодо законності нових тарифів на комунальні послуги для українців.

ВСУ надіслав подання до Конституційного суду щодо законності указів Порошенка, які регулюють діяльність Національної комісії, що здійснює регулювання щодо встановлення житлово-комунальних тарифів, йдеться в переліку конституційних подань, передає УНІАН прес-служба КСУ.

Як видно з переліку, КСУ перевірить щодо відповідності Конституції деякі положення закону "Про природні монополії", "Про електроенергетику", "Про державне регулювання у сфері комунальних послуг", "Про питну воду та питне водопостачання".

Також Конституційний суд перевірить на відповідність конституції укази президента України за 2014 рік щодо Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг.

Нагадаємо, "Київенерго", яке опалює в столиці чимало багатоповерхівок та подає до осель гарячу воду, оприлюднило нові тарифи на ці послуги з 1 липня 2016 року. Усі вони – в понад двічі вищі, ніж нині. Зазначимо, що тарифи на теплопостачання та гарячу воду через півмісяця підвищать майже вдвічі по всій Україні.

Залиште свій коментар

Вибір редакції