Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Участь в акції взяли 10 людей, які розмістили на паркані плакати і поклали біля нього дитячі іграшки та труну.

У Вінниці під будинок єпархії УПЦ Московського патріархату в рамках флешмобу #принесиляльку, окрім іграшок принесли ще й труну.

Як повідомляє місцеве видання "20 хвилин", участь в акції взяли 10 людей, які розмістили на паркані плакати і поклали біля нього дитячі іграшки.

На труні, яку залишили біля паркану,  активісти написали "Кубло російського окупанта". Акцію влаштували після того, як у Запоріжжі священик Московського патріархату відмовився відспівати дитину.

ВідеоУ Запоріжжі священик Московського патріархату відмовився відспівувати трагічно загиблого хлопчика

Піп заявив, що дитину хрестили в церкві Київського патріархату, тож проводити обряд він не може. Рідні не могли навіть уявити, що церква відмовить їм прямо перед похованням. З осудом позиції УПЦ МП вже виступили представники інших християнських церков. Тим часом у єпархії позицію свого священнослужителя підтримують.

У Запоріжжі священик Московського патріархату відмовився відспівувати трагічно загиблого хлопчика

"Ситуація, яка склалася у Запоріжжі, не входить у жодні рамки. Ми вирішили провести цю акцію під стінами єпархії. На жаль, сьогодні вихідний, і до нас вийшов лише охоронник, взяв у нас велику ляльку і обіцяв передати владиці", - зазначили учасники акції.

Нагадаємо, в Україні ініціювали флешмоб #принесиляльку з закликом приносити іграшки під стіни храмів УПЦ Московського патріархату (МП) після того, як представники цієї церкви відмовилися відспівувати загиблого дворічного хлопчика, який був хрещений у церкві УПЦ Київського патріархату.

Трагедія з малюком трапилася 31 грудня. 39-річний чоловік відчинив вікно на 8 поверсі та зробив свій останній крок. Якраз у той момент, коли з під'їзду виходили батько з дворічним сином. Самогубця впав прямо на хлопчика. Врятувати малюка медики не змогли.

ВідеоУ Запоріжжі охоронці церкви МП побили ветеранів АТО

Охоронці церкви Московського патріархату побили двох ветеранів АТО, які хотіли залишити біля храму дитячі іграшки. Нині люди несуть їх до всіх церков. У місті не стихає хвиля обурення відмовою відспівати дворічного хлопчика.

У Запоріжжі охоронці церкви МП побили ветеранів АТО

Попрощатися з дитиною прийшли десятки людей, але священик, якого запросила ритуальна служба, відмовився відспівувати загиблого. Про це він повідомив батькам просто перед похованням – коли дізнався, що дитину хрестили у церкві Київського патріархату.

Дитину таки відспівали.  Священик Київського патріархату, якого встигли знайти батьки, приїхав на похорон з іншого кінця міста. Натомість московські панотці попри шалений резонанс  продовжують обстоювати свою позицію. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції