Кучма буде боротися за Україну без Ющенка

Екс-президент має намір вступити до громадського руху "Нова Україна", але не збирається ставати депутатом Верховної ради.

Екс-президент Леонід Кучма має намір стати учасником громадського руху "Нова Україна".

Про це колишній глава держави заявив на форумі цього руху в понеділок.

"Я двома руками за новий рух, тому що ми практично домовилися, що має бути сильна держава, сильний народ, сильна Україна", - заявив Кучма.

Колишній президент також висловився за те, щоб до нового руху входили нові люди, зокрема професіонали з регіонів. "Я подивився разом з вами на "Україну без Кучми", тепер я хочу разом з вами подивитися на "Україну без Ющенка", - оприлюднив одну зі своїх цілей Кучма.

Він також не виключив, що рух "Нова Україна" може взяти участь у дострокових парламентських виборах в разі їх проведення. Втім, сам Кучма не збирається балотуватися в народні депутати.

"Мене нікуди не тягне. Що я буду робити під тим куполом? Там негативна енергетика, а я за всі ці роки стільки нахапався, що не дай господь Бог...", - пояснив екс-президент.

На питання, чи має він намір балотуватися в президенти, Кучма віджартувався: "Якщо ви будете "за", що, я повинен відступати?! Це жарт".

Відповідаючи на запитання, з якою метою він усе ж таки має намір стати учасником громадського руху "Нова Україна", Кучма заявив, що це дає йому можливість заявити про свою позицію.

У свою чергу, один із лідерів "Нової України" Анатолій Семиноженко висловився за те, щоб у дострокових парламентських виборах змогли брати участь великі громадські рухи, яким є і рух "Нова Україна".

У форумі руху в понеділок також взяли участь екс-міністр закордонних справ Анатолій Зленко, екс-глава СБУ Ігор Смєшко, академік Петро Толочко, екс-депутати Георгій Крючков і Борис Олійник, депутат Київради Дмитро Андрієвський.

Нагадаємо, за результатами соціологічного опитування, проведеного компанією "ТНС Україна", найкращим президентом в історії незалежної України громадяни вважають саме Леоніда Кучму, а найгіршим - Віктора Ющенка.

Сам Кучма нещодавно порадив Партії регіонів заблокувати роботу Верховної ради. Це, на думку колишнього президента, необхідно зробити для того, щоб парламент ухвалив закон про обрання народних депутатів за відкритими списками.

Читайте також:

Кучма порадив Партії регіонів знову заблокувати парламент

Кучму визнано найкращим президентом, а Ющенка - найгіршим

Томенко порадив Ющенку створити власний блок

Ющенко дозволив підвищити вартість сигарет

ВідеоКучма про громадський рух

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: