Кучма "наївся політики" і не збирається повертатись

Леонід Кучма вважає позитивним той факт, що до влади повернулися люди, з якими він "працював особисто". Натомість сам не збирається повертатися в політику.

Екс-президент Леонід Кучма назвав позитивним повернення у владу професійних кадрів - багатьох людей, з якими він працював особисто. Крім того він заявив, що повертатися в політику не збирається.

"Я наївся політики", - наголосив Кучма.

Про це він сказав у Чернігові.

За словами Кучми, в кадровій політиці держави неприпустимо, коли міністрами стають молоді люди відразу після інституту, або очолюють галузь економіки країни фахівці, які мають досвід керівництва невеликим підприємством.

Кучма також відзначив в українському суспільстві стабільність. "Помітна стабільність. Головне, щоб вона була в інтересах всіх, незалежно від поглядів і віри", - сказав він.

Також позитивним екс-президент вважає роботу в одному напрямку виконавчої влади та органів місцевого самоврядування.

На думку Кучми, основна проблема українського політикуму в тому, що Україна різна.

"З цивілізаційним розколом між заходом та сходом країни нічого не можна зробити, але треба не гратися, а докладати зусиль для об'єднання", - наголосив він.

Нагадаємо, нещодавно Леонід Кучма презентував нову книгу "Зламане десятиліття". У ній він суворо оцінив економічні підсумки 10-річчя, протиставляючи роки свого президентства періоду правління "помаранчевої влади".

Читайте також:

Кучма проти злиття "Нафтогазу" з "Газпромом"

Кучма закликав шукати любов Росії до України у газових угодах

Януковичу, Ющенку, Кучмі та Кравчуку запропонували обмінятися досвідом

Кучма написав книгу "Зламане десятиліття" про себе та Ющенка

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: