Кучма не знайшов у матеріалах справи доказів своєї провини

Кучма заявив, що у матеріалах кримінальної справи немає доказів його причетності до вбивства Гонгадзе, а з Мельниченко зустрічатися він не має "ніякого бажання".

У матеріалах кримінальної справи проти екс-президента Леоніда Кучми немає доказів його причетності до вбивства журналіста Георгія Гонгадзе.

Про це Кучма заявив перед Головним слідчим управлінням Генеральної прокуратури.

Так, відповідаючи на запитання про мету візиту до ГПУ у понеділок 4 березня, Кучма сказав, що напевно його запросили для ознайомлення з матеріалами кримінальної справи. Разом з тим він наголосив, що в матеріалах справи немає жодних доказів про його причетність до цієї справи: "На мій погляд і погляд моїх адвокатів аж ніяк абсолютно".

В цілому говорячи про перебіг слідства, екс-президент зазначив, що з Миколою Мельниченком зустрічатися не має наміру.

"Позиція моя не змінилася. Я з цією людиною (екс-майором Держохорони Миколою Мельниченком) не маю ніякого бажання (зустрічатися), тому що я не знаю його особисто і не хотів би знати взагалі... Хочу ще раз наголосити, що він ніколи не був моїм охоронцем... Він був прикомандирований з відділу управління Держохорони, там було декілька людей, які займалися захистом Президента від прослушки... Його задача була, заходячи в кабінет, вмикати апаратуру (від прослуховування), ось і вся його справа", - зазначив екс-президент.

Відповідаючи на запитання про допити у ГПУ екс-голови СБУ Леоніда Деркача і екс-секретаря РНБО Євгена Марчука по справі Георгія Гонгадзе, Кучма зазначив: "Напевно їх запрошують для того, щоб поставити якісь питання... Я давав свідчення і це не таємниця, що Марчук за мого президентства був головою РНБО і все".

Крім того він додав, що йому не задавали питання, чи пов'язані Марчук і Деркач зі справою Гонгадзе.

Генеральна прокуратура в березні порушила кримінальну справу стосовно Кучми в рамках розслідування вбивства журналіста Георгія Гонгадзе. Кумчі пред'явили звинувачення в перевищенні влади і службових повноважень.

Читайте також:

Кучма уточнив, що у нього два адвокати, а не чотири

Мельниченко підозрює, що Кучму вб'ють

Кучма: моя душа спокійна, а Мельниченко неадекватний

ВідеоКучма не знайшов у матеріалах справи доказів своєї провини

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: