Кучма не зрозумів, чому плівки Мельниченка визнали доказами

Кучма також не зміг сказати, чи були вказані в повістці до ГПУ статті Кримінального кодексу, за якими порушено справу, оскільки не є юристом.

 Екс-президент Леонід Кучма не розуміє, на яких підставах записи його колишнього охоронця Миколи Мельниченка визнані доказами у кримінальній справі про вбивство журналіста Георгія Гонгадзе.

Про це Кучма заявив журналістам перед будівлею Головного слідчого управління Генпрокуратури, куди прийшов на допит за викликом слідчого у порушеній проти нього кримінальній справі в рамках розслідування справи про вбивство Гонгадзе.

"На яких підставах?", - сказав Кучма коментуючи ситуацію з плівками.

Кучма також не зміг сказати, чи були вказані в повістці до ГПУ статті Кримінального кодексу, за якими порушено справу, оскільки не є юристом.

"Я погано знаю Кримінально-процесуальний кодекс, але, наскільки я по інформації знаю, перевищення там службових повноважень, зловживання там і так далі владою. Щось таке, іншого я не знаю", - сказав екс-президент.

Відповідаючи на запитання, чи готовий він до очної ставки із своїм колишнім охоронцем Мельниченком, Кучма сказав: "Ні, звичайно. Не тому, що я не готовий. Просто не хочу і не буду зустрічатися. Ви уявляєте, з яких причин… Не хочу більше казати".

Як відомо, 22 березня перший заступник генерального прокурора України Ренат Кузьмін заявив, що Генпрокуратура порушила кримінальну справу щодо Кучми. За словами першого заступника генпрокурора, Кучма підозрюється у перевищенні влади, наданні незаконних розпоряджень керівництву МВС, що призвело до вбивства журналіста Георгія Гонгадзе.

Кучмі обрано запобіжний захід у вигляді підписки про невиїзд. За словами Кузьміна, записи колишнього охоронця Кучми Миколи Мельниченка визнані речовими доказами у справах, порушених щодо вбивства Гонгадзе.

Читайте також:

Мельниченко слідом за Кучмою прибув до ГПУ

Мельниченко: справа проти Кучми робить з Януковича "камікадзе"

Кучмі загрожує 10 років в'язниці

ВідеоКучма не зрозумів, чому плівки Мельниченка визнали доказами

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: