Кучма передав Кастро орден від Януковича

Кучма як спеціальний представник Януковича вручив державні нагороди України кубинцям і подякував за допомогу дітям, які постраждали внаслідок аварії на ЧАЕС.

Екс-президент України Леонід Кучма зустрівся з лідером Куби Раулем Кастро та передав йому орден Ярослава Мудрого I ступеня.

Кучма вручив державні нагороди кубинцям як спеціальний представник чинного президента Віктора Януковича, повідомили у посольстві Куби в Україні.

Нагадаємо, наприкінці березня Янукович відзначив Рауля Кастро орденом князя Ярослава Мудрого, а Фіделя Кастро - орденом "За заслуги".

Нагороді кубинцям були вручені за "за значний особистий внесок у зміцнення україно-кубинського співробітництва, реалізацію програм з лікування й оздоровлення дітей, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи".

Кучма зазначив, що в 1990 році кубинський народ "простягнув руку дружби Україні, підтвердивши глибокі зв'язки братерства і взаємоповаги, які з давніх часів об'єднують обидві країни".

Від імені українського народу, Кучма висловив глибоку подяку вищому керівництву Куби і всім кубинцям за їх зусилля з надання кваліфікованої і своєчасної медичної допомоги 23 тисячам українських дітей, постраждалих внаслідок аварії на ЧАЕС.

Читайте також:

Янукович нагородив Фіделя та Рауля Кастро орденами

Латинська Америка об'єдналася в альянс без США

Януковича назвали "янукучмою" через призначення в уряді

Кучма: "Все обнулилося. Я задоволений, що все повертається"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: