Кучма: "помаранчева" влада зіпсувала відносини з Росією

Екс-президент приїхав у Дніпропетровськ агітувати з Януковича і розповів, як "помаранчеві" зіпсували відносини з Росією.

Екс-президент України Леонід Кучма покладає провину за погіршення відносин між Києвом і Москвою на українську "помаранчеву" владу.

Про це він заявив у Дніпропетровську.

"Левова частка провини за погіршення відносин з Росією лежить на українському керівництві. Нинішня влада все робить на зло Росії. Від такого курсу Україна сильно постраждала і до Заходу не наблизилася", - сказав він.

За словами екс-президента, неправильна зовнішня політика підірвала міжнародний авторитет України.

"У зовнішньому світі Україна втратила будь-який авторитет. Те, що президент сусідньої країни спілкується з нашим президентом через Інтернет - це показник", - сказав він.

Кучма також заявив, що нинішня українська влада зрадила національні інтереси, підписавши "кабальний договір" по газу в 2009 році.

"Росіяни можуть у будь-який момент затягнути зашморг на горлі України. Юлія Тимошенко робила все проти національних інтересів України", - вважає Кучма.

Кращим способом вирішити газові питання з Росією він вважає створення газотранспортного консорціуму, угоду про який було підписано ще під час перебування його президентом України.

"Якщо б заробив консорціум, то не було б обхідних газопроводів (Північний і Південний потоки - ред.)", - сказав він.

Нагадаємо, що екс-президент України Леонід Кучма приїхав до Дніпропетровська 3 лютого. Він заявив, що приїхав агітувати за кандидата на посаду президента Віктора Януковича.

Раніше Кучма заявив, що обрання нового президента не привнесе стабільність у вітчизняну політику.

Читайте також:

Кравчук: Янукович в порівнянні з Кучмою - Цицерон

Кучма "вийшов із засідки" і поїхав агітувати за Януковича

Кучма: українцям має бути соромно за політиків

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: