Кучма про співпрацю з Росією: за рік можна було гори перевернути

Екс-президент констатував відсутність проектів українсько-російського співробітництва, натомість зазначив велику кількість риторики з цього приводу.

 Екс-президент Леонід Кучма піддав критиці стан україно-російських відносин. На 8-му засіданні українсько-російського форуму "Партнерство України та Росії в нових реаліях європейської та євразійської інтеграції" Кучма констатував, що, незважаючи на зміну тону риторики на більш дружню, після приходу до влади президента Віктора Януковича за минулий рік не з'явилося нових проектів українсько-російського співробітництва.

"Що конкретно змінилося в україно-російських відносинах, в економіці, а не в риториці високій за цей рік... Рік - це в сьогоднішньому вимірі можна було гори перевернути, але ми сьогодні не можемо сказати ні про один проект, який з'явився за це час ", - сказав Кучма.

Екс-президент також зазначив, що за останній рік влада двох країн обмежилися лише деклараціями про наміри.

Кучма також нагадав, що в 2012 році відбудуться наступні вибори Верховної ради, і представникам влади необхідно буде відзвітувати перед своїми виборцями про виконану роботу щодо встановлення стратегічного партнерства з Росією, що було обіцяно зробити після приходу до влади.  

Нагадаємо, нещодавно Кучма заявив, що, на його думку, президент Віктор Янукович щиро хоче єдності України.

Читайте також:

Київ поступився Москві і дозволив забрати половину Азова

Росія різко збільшила імпорт українських овочів

Кучма розповів, коли Україна поверне Севастополь Росії

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: