Кучма розповів, хто винен у смерті його адвоката

Кучма стверджує, що за частково провина за смерть Кисилевича лежить на людях, які причетні до його справи: "Він переживав не менше, ніж я".

Колишній президент Леонід Кучма вважає, що частково провину за смерть його адвоката Михайла Кисилевича повинні взяти на себе люди, причетні до справи, порушеної проти нього.

Про це екс-президент заявив в інтерв'ю журналістам перед відвідуванням Головного слідчого управління генеральної прокуратури України.

"Я з Михайлом Мефодійович (Кисилевичем) знайомий вже шість років. Він не тільки професійний адвокат, але і просто чудова людина, і за цей час став мені дуже близьким", - заявив Кучма.

За його словами, "саме в важкий час перевіряється, хто друг, а хто ворог". Кучма підкреслив, що Кисилевич "переживав за все, що відбувається навколо мене не менше, ніж я, особливо коли бачив професійні казуси у проведенні слідства".

"Я думаю, нехай дехто й на себе візьме якусь частку відповідальності в тому сенсі, що цієї прекрасної людини не стало", - заявив екс-глава держави.

Кучма також повідомив, що інформація про смерть Кисилевича була для нього "як повідомлення про землетрус в Японії". "Я навіть другу таблетку, коли їхав сюди прийняв", - сказав він.

Нагадаємо, раніше інший адвокат Кучми Віктор Петруненко повідомив, що Кисилевич помер цієї ночі, попередньо, від інфаркту. За його словами, Киселевич нездужав останнім часом і дуже переживав у зв'язку із захистом Кучми, зокрема, його турбували "непрості відносини зі слідчим".

Все про порушення кримінальної справи проти Кучми читайте тут.

Читайте також:

Кучма не знайшов у матеріалах справи доказів своєї провини

Кучмі під ГПУ подарували мішок сухарів і назвали "найкращим президентом"

Мельниченко підозрює, що Кучму вб'ють

ВідеоКучма розповів, хто винен у смерті його адвоката

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: