Кучма ускладнює роботу своїм адвокатам

Постанова про порушення кримінальної справи проти Кучми могла вже бути оскаржена, але екс-президент не намагається втекти від відповідальності таким чином, стверждує адвокат Кучми Ігор Фомін.

Адвокат екс-президента Леоніда Кучми Ігор Фомін стверджує, що бажання Кучми довести свою невинність у справі Георгія Гонгадзе ускладнює роботу його адвокатів.

"Позиція Леоніда Даниловича публічна. Він не намагається піти від відповідальності за рахунок того, що просто закінчилися терміни притягнення до кримінальної відповідальності. Він хоче домогтися правди в цій справі і довести свою невинність", - підкреслив Фомін в інтерв'ю одному із українських телеканалів.

"Його позиція навіть ускладнює роботу адвокатів", - сказав Фомін.

"Тому що, погоджуючи з ним певні процесуальні дії, оскарження якихось процесуальних порушень, які можуть і повинні бути оскаржені з нашої точки зору, ми не завжди, виходячи з його такої стратегічної позиції, можемо це робити", - пояснив адвокат.

Саме тому, за його словами, до сьогоднішнього дня не оскаржено постанову про порушення кримінальної справи проти Кучми.

"Тому що він вважає, що навіть скасування порушення кримінальної справи за формальними підставами теж не буде для суспільства України, а можливо, і не тільки України, чітким і зрозумілим рішенням у цій справі", - зазначив Фомін.

Нагадаємо, кримінальну справу щодо Кучми в рамках розслідування вбивства журналіста Георгія Гонгадзе Генпрокуратура порушила 21 березня. Через кілька днів з нього взяли підписку про невиїзд, провели очну ставку з Олексієм Пукачем і висунули обвинувачення в перевищенні влади і службових повноважень.

Читайте також:

Мельниченко підозрює, що Кучму вб'ють

Кучмі під ГПУ подарували мішок сухарів і назвали "найкращим президентом"

Ющенко вірить у невинність Кучми, не дивлячись на записи Мельниченка

Слідство вважає, що Кучма наказав лише побити й залякати Гонгадзе

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: