Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Кучма в Мінську попрощався з учасниками Тристоронньої контактної групи

Екс-президент подякував учасникам Мінських переговорів.

На зустрічі 2 жовтня у Мінську Леонід Кучма завершив роботу у Тристоронній контактній групі (ТКГ) по Донбасу. Екс-президент України підбив підсумки та попрощався з учасниками переговорів.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомила прес-секретар представника України у контактній групі Леоніда Кучми Дарка Оліфер.

За її словами, особливу вдячність Кучма висловив білоруській стороні за сприяння в організації переговорного процесу.

"На завершення сьогоднішньої роботи в Мінську Леонід Кучма подякував колегам у Тристоронній контактній групі за спільну роботу. В такий спосіб підбито підсумок його роботи представника України в Тристоронній контактній групі", - написала вона.

Також Оліфер додала, що Мартін Сайдік від імені переговорної групи подякував Леоніду Кучмі за його внесок у Мінський процес, а також за його мудрість та відданість своїй державі.

Нагадаємо, раніше екс-президент України Леонід Кучма заявив, що вже "давно прийняв рішення піти та дати можливість попрацювати іншим у Тристоронній контактній групі".

ВідеоКучма йде з посади представника України в Тристоронній контактній групі

Екс-президент іде з посади представника України в Тристоронній контактній групі з мирного врегулювання ситуації на сході, яку очолював з 2014 року. Сьогодні другий президент України сказав, що піде, коли досягне критичного віку. Влітку йому виповнилося 80. І це нібито - той самий "критичний вік". 

Кучма йде з посади представника України в Тристоронній контактній групі

Залиште свій коментар

Вибір редакції