Кучма "вийшов із засідки" і поїхав агітувати за Януковича

Другий президент України заявив, що йому соромно за дії лідерів Помаранчевої революції, і тепер він агітує за Януковича.

До Дніпропетровська приїхав екс-президент України Леонід Кучма. Він заявив, що приїхав агітувати за кандидата на пост президента України Віктора Януковича.

"Я приїхав сюди агітувати за Януковича", - цитує слова Кучми дніпропетровське інформагентство "Новий міст".

За його словами, "що чекає нас після виборів, залежить від того, як поводитиметься майбутній президент. Після перемоги на виборах на місці Януковича я провів би експертну оцінку того, що ми зробили за всі ці роки, що втратила Україна. Тільки тоді у нього будуть підстави проводити обіцяну політику. Крім того, необхідний професійний уряд. Найголовніше – не наступити на ті граблі, на які наступили його попередники. У владі не повинно бути представників великого бізнесу".

Екс-президент пояснив, що примусило його "вийти з тіні" і знову повернутися в політику.

"Неординарна ситуація у країні підштовхнула мене вийти із засідки і висловити свою точку зору. Протягом 5 років я уникав спілкування з журналістами. Перші роки я давав можливість проявити себе лідерам оранжевої революції, подивитися на їх дії. Крім того, ставати у позу критика для мене було принизливим. В умовах, коли головні політичні діячі у державі робили все для того, що мені навіть не доводилося нічого говорити. Напевно, це характерно лише для України. Йшли разом, а потім вилили одне на одного стільки бруду. Мені було соромно за країну", - сказав Кучма.

Читайте також:

Луценко: Ющенко гарантував Кучмі недоторканість

Кучма: українцям має бути соромно за політиків

Кучма: Тимошенко мало схожа на матір Терезу

ВідеоКучма поїхав агітувати за Януковича

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: