Кучма: я поклянуся на Біблії, що не наказував вбити Гонгадзе

Кучма заявив, що готовий клястися на Конституції, на Біблії, що не віддавав наказу вбити Гонгадзе. Він також готовий зустрітися з Мельниченком 30 березня.

Екс-президент Леонід Кучма заявив, що готовий поклястися на Біблії, щоб підтвердити, що не винний. Він також згоден зустрітися з Миколою Мельниченком у середу, 30 березня.

За словами Кучми, в нього зараз новий адвокат Ігор Фомін, який ще не ознайомлений зі справою, тому треба час, щоб він підготувався.

"Сьогодні слідчий знову питав мене про справу, але я можу ще раз сказати, що я можу поклястися на Конституції, на Біблії, що я не давав цього злочинного наказу, бо я просто не міг цього робити", - сказав Кучма.

"В мене немає жодного бажання зустрітися з Мельниченком, але якщо слідчий вважає, що треба зустрітися – це його справа. Я не боюся зустрічі з Мельниченком - хай Мельниченко боїться", - заявив екс-президент.

Як відомо, раніше Ігор Фомін захищав Олексія Пукача, у 2003-2004 роках.

Але, за словами Кучми, тоді Пукач не проходив по справі про вбивство Георгія Гонгадзе, а слідство стосувалось обвинувачення Пукача в тому, що він приховував злочин.

Наразі Ігор Фомін є адвокатом Юрія Луценка та Євгена Корнійчука.

Читайте також:

Захищати Кучму буде американський адвокат

Литвина здивувало порушення кримінальної справи проти Кучми

Кравчук: Кучма не знав, що слова "заткніть рота Гонгадзе" підлеглі сприймуть, як вказівку до дії

ВідеоКучма: я поклянуся на Біблії, що не наказував вбити Гонгадзе

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: