Кучма: Янукович був реальним переможцем виборів у 2004 році

Екс-президент наголосив, що людина, яка намагалася прийти до влади не цілком законним шляхом, ніколи в історії не могла б перемогти на повторних виборах.

Реальним переможцем виборів 2004 року був Віктор Янукович, що підтвердили вибори 2010 року. Про це заявив екс-президент Леонід Кучма в ході щорічної зустрічі "Ялтинської європейської стратегії".

"Давайте погодимося з тим, що людина, яка намагалася прийти до влади не цілком законним шляхом, ніколи в історії не могла б перемогти на повторних виборах. Народ не дурний", - сказав Кучма, що політики часто недооцінюють думку народу.

Він також відзначив, що Янукович, який переміг і тоді, і сьогодні, довів, що його перемога не була випадковою.

"Я радий, що ми пройшли ту п'ятирічку. Бо дійсно зміна влади повинна відбуватися. У людей має бути можливість порівняти, хто є хто", - уточнив екс-президент.

Нагадаємо також, Кучма вважає, що під час Помаранчевої революції українці довели свою цивілізаційну приналежність до Європи.

Він також порівняв події 2004 року з арабськими революціями, зазначивши, що "найважливіша відмінність української революції від арабських - повага до життя людини, незастосування сили".

Читайте також:

Каддафі був спонсором "Помаранчевої революції"

Янукович: вибори 2004 року – це був удар нижче пояса

У світі Україну асоціюють з Помаранчевою революцією та олігархами

Західні ЗМІ порадили африканцям вчитися на помилках України

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: