Кучма захотів у президенти, щоб об'єднати Ющенка і Тимошенко

За словами колишнього глави держави, в його претензіях на президентство є лише доля жарту.

Леонід Кучма може балотуватся на посаду президента, щоб об'єднати чинного главу держави Віктора Ющенка та прем'єра Юлію Тимошенко.

Про це колишній український президент сказав журналістам у Києві. Він наголосив, що говорить про свої наміри серйозно, хоча доля жарту в його словах все таки є.

"Я на повному серйозі, хоча кажу, що доля жарту обов’язково має бути, я хотів виступити в ролі об’єднуючої людини. Об’єднуючої людини, щоб президент та прем’єр-міністр об’єднались хоча б проти мене і забули про свої чвари", - наголосив Кучма.

На його переконання, в політиків сьогодні немає часу на сварки, адже економічний стан України потребує злагоджених дій. Кучма також зауважив, що позитивно ставиться до "ознак примирення" Ющенка і Тимошенко.

Водночас екс-президент вважає, що зустрічі двох керівників держави мають бути присвячені не лише кредиту Міжнародного валютного фонду, а ще й напрацюванню комплексної антикризової програми.

"Я хотів би, щоб моя заява була добрим сигналом для них: і для президента, і для прем’єр-міністра, і для голови опозиційних сил - якщо їх можна назвати опозиційними, - що сьогодні потрібно рятувати всю Україну, а не себе особисто", - додав Кучма.

Нагадаємо, 5 березня Леонід  Кучма заявив, що готовий на короткий термін повернутися на посаду президента України.

Своє бажання екс-глава держави пояснив тим, що при ньому ситуація в країні була стабільнішою. Крім того, Кучма зізнався, що хотів би подивитися на своїх колишніх прихильників, які зараз відвернулися від нього.

Кучма обирався президентом двічі - у 1994 і 1999 роках.

Читайте також:

Кучма готовий знову стати президентом

Литвин: президентська кампанія для когось закінчиться в’язницею

Кучма сподівається, що журналіст Гонгадзе живий

Леся Гонгадзе: дякую Кучмі за промінчик надії

Залиште свій коментар