Кучма закликав шукати любов Росії до України у газових угодах

Кучма Росії: опублікуйте газові домовленості зі своїми партнерами Україною, Німеччиною, Польщею. Якщо ціна газу для Німеччини нижча, ніж для України - от і вся любов.

Незважаючи на те, що Росія використовує газові домовленості як політичний важіль тиску на Україну, альтернативи тісному співробітництву з нею в України немає.

Таку думку висловив екс-президент Леонід Кучма на прес-конференції в суботу в Дніпропетровську. "Альтернативи тісному співробітництву з Росією в нас немає", - заявив він.

Кучма також зазначив, що укладені Харківські домовленості між Росією й Україною про зниження ціни на газ не є "благодійним жестом" з боку Росії.

"Одне прохання до Росії: опублікуйте газові домовленості зі своїми партнерами Україною, Німеччиною, Польщею іншими. Якщо говорять, що ціна газу для Німеччини нижча, ніж для України, - от і вся любов Росії до України", - наголосив екс-президент.

Разом з тим, колишній глава держави покритикував газові домовленості, укладені з Російською Федерацією екс-прем'єром Юлією Тимошенко.

"Росія знайшла такий інструмент, яким вона дуже боляче користується... Це колосальний політичний важіль тиску на Україну", - зауважив Кучма.

Нагадаємо, 19 січня ВАТ "Газпром" і НАК "Нафтогаз України" підписали довгострокові розподільні контракти на транзит російського газу до Європи через Україну і поставки газу українським споживачам. Контракти не передбачають посередників між компаніями. Термін дії контрактів - з 2009 до 2019 року включно.

Читайте також:

Кабмін збирається переписати газову угоду з Росією

Росія виторгувала в України зниження тарифів на транзит нафти

Газ в обмін на флот: угода Януковича з Мєдвєдєвим

Угода Януковича і Мєдвєдєва врятувала "Нафтогаз" від банкрутства

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: