Кучма закликав Януковича не зупинятися

Кучма побачив позитивні тенденції за рік роботи Януковича і порадив йому не зупинятися, а продовжувати свою справу.

Екс-президент Леонід Кучма побачив позитивні тенденції за рік роботи Віктора Януковича як глави держави і закликав не зупинятися на досягнутих результатах.

Про це він заявив, коментуючи результати роботи глави держави.

Зокрема, за його словами за минулий рік знизився розмір інфляції і був скорочений дефіцит бюджету.

"За минулий рік президентові України і уряду вдалося стабілізувати ситуацію в політичній, економічній та соціальній сферах. Знизилася інфляція, скоротився дефіцит платіжного балансу і державного бюджету, стабілізувалася банківська система, грошовий, кредитний і фондовий ринки", - сказав екс-президент

Він підкреслив, що нова влада отримала економіку "в жалюгідному стані".

"Економіка країни була в глибокій прірви. І причина цього далеко не в світовій кризі. Причина в слабкій економічній політиці і бездарне управлінні економікою у 2005-2009 рр.. Серед 28 постсоціалістичних країн України з лідерів з розвитку економіки в 2004 році опустилася до аутсайдерів в 2009 році ", - зазначив Кучма.

У той же час він відзначив, що одного року недостатньо для виходу на докризові тенденції.

"Що стосується виходу на докризовий рівень та відновлення економічного зростання, то один рік - ще малий термін. Але тенденції є, і вони позитивні. Далі головне - нарощувати цю динаміку", - підсумував екс-президент.

Відзначимо, що нещодавно син Віктора Януковича заявив, що до цього часу Україна котилася в прірву, звідки не було вороття. До такого стану державу довела попередня влада. І лише нинішньому президенту вдалося врятувати країну.

Читайте також:

Янукович: ми побороли безлад останніх 5 років

Через реформи Януковича політики послали Україну в ж...

Чорновіл: якщо так піде далі, то у 2015 році Януковича посадять

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: