Кучма заявив, що взагалі Мельниченка в очі не бачив

Очна ставка Леоніда Кучми та Миколи Мельниченка знову зірвалася. Після виходу з ГПУ Кучма заявив, що взагалі не бачив майора серед своїх охоронців.

Колишній президент Леонід Кучма заявив, що ніколи не бачив екс-майора Держохорони Миколу Мельниченка серед своїх охоронців.

"Я Мельниченка не бачив взагалі ніколи... Він десь там у п'ятому ряді, може бути, ходив позаду. Я потім по фотографії побачив, так, начебто, можливо, і мелькав. Так про що у мене з ним мова може бути?", - сказав Кучма у середу, вийшовши після 4-годинного допиту в Генпрокуратурі.

Кучма також повідомив, що слідчі задовольнили його прохання і перенесли очну ставку з Мельниченком орієнтовно на понеділок, 4 квітня. Причиною цього екс-президент назвав відсторонення свого адвоката, Ігоря Фоміна.

"Враховуючи, що немає другого адвоката, на наше прохання, на наше клопотання, поки ми знайдемо адвоката, я думаю, це 2-3 дні, перенести очну ставку десь на понеділок", - зазначив він.

Очна ставка Кучми і Мельниченка зривається уже не вперше. 21 березня Генпрокуратура порушила щодо Кучми кримінальну справу за статтею перевищення владних повноважень. За даними слідства, Кучма давав незаконні розпорядження керівництву МВС, які призвели до вбивства журналіста Георгія Гонгадзе.

Доказом у справі визнані так звані "плівки Мельниченка": записи, які колишній охоронець президента нібито таємно зробив у його робочому кабінеті.

Читайте також:

Стали відомі деталі справи Кучми: як він наказував "помститися" Гонгадзе

Кучма: моя душа спокійна, а Мельниченко неадекватний

"Плівки Мельниченка" визнали доказом у розслідуванні вбивства Гонгадзе

Мельниченко: в Україні було б гарно вбити ще кількох журналістів

ВідеоКучма заявив, що взагалі Мельниченка в очі не бачив

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: