Кучма звинуватив Мельниченка у співпраці з російськими спецслужбами

За словами екс-президента, матеріали, які свідчать про співпрацю Мельниченка зі спецслужбами, наразі знаходяться в розпорядженні СБУ.

Другий президент Леонід Кучма повідомив про співробітництво екс-майора Держохорони Миколи Мельниченка із російськими спецслужбами. Про це він заявив у четвер перед допитом у Генпрокуратурі.

"Мельниченко сам заявляв про те, що він співпрацює з усіма спецслужбами світу, це ж його інтерв'ю, це не я вигадав, це треба в нього запитати. Я думаю, у тому числі, які відносини з російськими спецслужбами - це теж незабаром стане ясно, тому що Росія передала ще при мені всі матеріали про ті зустрічі, що були з Мельниченком, це відомо, вони знаходяться в СБУ - матеріали, і плівки, і решта всього", - цитує Кучму.

Раніше екс-глава СБУ Ігор Смєшко, який теж буває в Генпрокуратурі в рамках розслідування "справи Гонгадзе", повідомив, що так звані "плівки Мельниченка" не могли бути зроблені однією людиною.

За його словами, є факти, що екс-майор Мельниченко передавав інформацію іноземним громадянам, представникам спецслужб іноземних держав, чим завдав де-факто і де-юре колосальних збитків у питаннях оборони та національної безпеки держави".

Читайте також:

Мельниченко: якщо мене закриють у СІЗО – живим не вийти

Кучма не знайшов у матеріалах справи доказів своєї провини

Кучма: моя душа спокійна, а Мельниченко неадекватний

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: