Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Кучмі загрожує 10 років в'язниці

Кучма підозрюється в дачі незаконних розпоряджень посадовцям МВС, які привели згодом до вбивства журналіста Георгія Гонгадзе.

Екс-президенту Леоніду Кучмі інкримінують перевищення влади і дачу незаконних розпоряджень посадовцям міністерства внутрішніх справ. Про це на прес-конференції заявив перший заступник генпрокурора Ренат Кузьмін.

"Підтверджую, дійсно відносно Леоніда Даниловича Кучми порушена кримінальна справа. Кучма Леонід Данилович підозрюється в перевищенні влади, в дачі незаконних розпоряджень посадовцям Міністерства внутрішніх справ, які привели згодом до вбивства журналіста (Георгія Гонгадзе - ред.)", - сказав Кузьмін.

Як відомо, покарання за "перевищення влади або службових повноважень" вказано у статті 365 КК України. Ця стаття передбачає покарання "позбавленням волі на строк від 7 до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років" за перевищення влади або службових повноважень, тобто умисне вчинення службовою особою дій, які явно виходять за межі наданих їй прав чи повноважень, якщо ці дії спричинили тяжкі наслідки.

Кузьмін також повідомив, що в ході розслідування основної справи про вбивство Гонгадзе, зібрано достатньо даних, які свідчать про причетність Леоніда Кучми до злочинів відносно Гонгадзе і Подольського. Плівки майора Мельниченка визнані речовим доказом.

Читайте також:

"Плівки Мельниченка" визнали доказом у розслідуванні вбивства Гонгадзе

Генпрокуратура підтвердила порушення справи проти Кучми

Генпрокуратура порушила справу проти Кучми, щоб його виправдати

Відео Кучмі загрожує 10 років в'язниці

Залиште свій коментар

Вибір редакції