Кучму залякали, щоб він не задумав піти у президенти - Чорновіл

Тепер екс-президент перестав коментувати політичні процеси і знову притих

Влада почала активно розслідувати справу про вбивство Георгія Гонгадзе, щоб налякати Леоніда Кучму і не дати йому знову піти в президенти, вважає народний депутат Тарас Чорновіл.

Так, відповідаючи на запитання, навіщо влада зараз підняла цю справу, Чорновіл зазначив: "Думаю, тут скомбіновано букет з кількох обставин. Були легітимізовані плівки Мельниченка, і можна було їх масово використовувати, але потім багато хто став більш слухняним, і більше їх використовувати не довелося . А може, й використовували "нишком".

"Ще один варіант - придушили на Пінчука, а в основному - на Кучму", - припустив Чорновіл.

Він зазначив, що зараз почався "дивний процес "тупої ностальгії"- почали нудьгувати за Сталіним, за радянської влади і за тим же Кучмою".

"Люди дуже швидко забувають погане, а згадують хороше. Не тому що їм було краще жити, а тому що років було трохи менше і болячок також. І на тій ностальгії Кучма знову почав робити політичний імідж - давати коментарі, з'являтися на людях, і дехто заговорив, чому б Кучма знову не міг піти в президенти. Все це, звичайно, дуже ілюзорно, але Кучму дуже залякали, він перестав коментувати політичні процеси і знову притих. Плюс показали світові, що залучили до відповідальності колишнього президента ", - сказав Чорновіл.

Нагадаємо, екс-генерал Олексій Пукач частково визнав свою провину в скоєних злочинах, зокрема, що він власноруч убив журналіста Георгія Гонгадзе. Він також назвав Леоніда Кучму та Володимира Литвина замовниками вбивства.

Читайте також:

11 років тому зник журналіст Георгій Гонгадзе

Кучма: з Гонгадзе шпигун, як з мене його "замовник"

Пшонка: у справі Мельниченка можуть допитати Кучму та Литвина

Адвокати Кучми назвали свідчення Пукача наклепом

Пукач назвав Кучму і Литвина замовниками вбивства Гонгадзе

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: