Кучму запросили до Москви

Москва запросила Кучму на урочистості, присвячені Дню космонавтики, які пройдуть12 квітня, проте не відомо, чи відпустить його Генпрокуратура.

Оргкомітет з проведення святкування ювілею польоту першої людини в космос запросив екс-президента Леоніда Кучму на урочистості, присвячені Дню космонавтики, які пройдуть 12 квітня у Великому Кремлівському Палаці в Москві.

Зазначимо, у квітні 2011 року в Москві проходить низка подій, присвячених святкуванню 50-річчя польоту Юрія Гагаріна в космос.

В заходах візьмуть участь російські та закордонні космонавти, ветерани космічної галузі, глави провідних світових космічних агенцій, посли і відомі закордонні діячі.

Проте, начальник відділу зв’язків із ЗМІ у Генеральній прокуратурі України Юрій Бойченко заявив, що запиту на дозвіл виїзду Леоніда Кучми до Москви поки що не було.

"Про те, дозволять чи ні йому виїхати, говорити поки що рано. Буде рішення, тоді й повідомим", - сказав Бойченко.

Нагадаємо, Леонід Кучма у період 1986 - 1992 років був генеральним директором "Південмашу", одного з найбільших у світі заводів з виробництва ракетно-космічної техніки.

Як відомо, проти Леоніда Кучми 21 березня Генпрокуратура порушила кримінальну справу за підозрою в причетності до вбивства Гонгадзе і визнала записи Мельниченка речовими доказами у цій справі.

У зв'язку з порушеною проти Кучми справи з нього взята підписка про невиїзд.

Все про кримінальну справу, порушену проти Леоніда Кучми читайте тут.

Читайте також:

Односельці Кучми готові "по-чоловічому" розібратися з Мельниченком

Адвокати Кучми зажадали відводу слідчого у справі Гонгадзе

Мельниченко таємно записав очну ставку з Кучмою

Кучмі дозволили виїхати з Києва

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: