Кулеба назвав основні напрями майбутньої співпраці з НАТО

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Віцепрем’єр сподіваєтся на активну співрацю з Альянсом.

Віцепрем’єр-міністр Дмитро Кулеба виокремив п'ять основних напрямів співпраці з Північноатлантичним Альянсом.

Про це він заявив 31 жовтня на спільному із заступником генсекретаря НАТО Беттіною Каденбах брифінгу, передає "Укрінформ".

За його словами, першим напрямком співпраці є реформа сектору оборони та безпеки. Урядовець підкреслив, що за цим напрямком увага приділятиметься зміцненню Військово-морських сил України, Сил спеціальних операцій, логістики, кіберзахисту та військової поліції.

Другим напрямком Кулеба назвав розвиток демократичного цивільного контролю над сектором безпеки і оборони, а третім - професійну освіту та фаховий розвиток військових і цивільного персоналу.

Віцепрем’єр зауважив, що четвертим напрямком роботи з НАТО буде розвиток національної стійкості як системи заходів, які дозволяють органам держави ефективно зупиняти і протидіяти сучасним викликам та загрозам, зокрема, гібридним.

П’ятим напрямком, за словами урядовця, є безпека людини.

"Ми хочемо зробити співробітництво з НАТО максимально людиноцентричним, тому що зрештою ми робимо євроатлантичну інтеграцію для того, щоб кожен український громадянин почувався захищеним", - підсумував Кулеба.

Нагадаємо, раніше президент України Володимир Зеленський розповів, що на зустрічі із генсеком НАТО Єнсом Столтенбергом вони домовились про оновлений формат співпраці.

Відео Україні необхідні реформи на шляху до членства в НАТО - Столтенберг

Генсек НАТО Столтенберг зустрівся із президентом Володимиром Зеленським. Президент тим часом заявив, що план дій щодо членства в НАТО залишається актуальним для України. Про що говорили Зеленський і Столтенберг – у сюжеті.  

Україні необхідні реформи на шляху до членства в НАТО - Столтенберг

Залиште свій коментар

Вибір редакції