Кулеба пояснив, чи можуть скасувати безвізовий режим між Україною та ЄС після виборів

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Постпред України у Раді Європи заспокоїв українців.

Чутки про можливе скасування безвізового режиму з Євросоюзом у разі ​​зміни президента України є безпідставними.

Про це заявив в інтерв’ю "Фактам" постійний представник України в Раді Європи Дмитро Кулеба.

"Безвіз не прив'язаний до результатів президентських виборів. Є цілком чіткі критерії, яким повинна відповідати Україна, щоб користуватися безвізовим режимом з Європейським союзом", - наголосив він.

За словами Кулеби, через можливу зміну президента для українців не обмежуватимуть безвізовий режим.

"А ось якщо новий керівник країни вирішить змінити політику у відносинах з ЄС, у питаннях боротьби з корупцією, міграційного контролю, тоді на Заході безсумнівно виникнуть питання до нас", - пояснив дипломат.

Нагадаємо, 31 березня в Україні відбувся перший тур виборів президента України. Через тиждень ЦВК офіційно оголосила результати голосування. Згідно з результатами підрахунку 100% бюлетенів, до другого туру проходять Володимир Зеленський (30,24%) і Петро Порошенко (15,95%). Тимошенко посіла третє місце з результатом в 13,4%. Єдиним регіоном, де вона здобула перемогу, стала Івано-Франківська область. Порошенко переміг у Львівській і Тернопільській областях, Юрій Бойко - у Луганській та Донецькій областях, а Зеленський - у решті.

Зеленський закликав свого опонента провести дебати на НСК "Олімпійський" у Києві. Порошенко на його виклик погодився. У МВС вже заявили про готовність забезпечити порядок на головній спортивній арені столиці

Залиште свій коментар

Вибір редакції