Кулеба пояснив, чому уряд обмежив транзит країною та до чого тут хасиди

Кулеба пояснив, чому уряд обмежив транзит країною та до чого тут хасиди

Україна вільна країна, і після перетину кордону іноземців не контролюють.

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба розповів, що Кабінет міністрів обмежив транзит країною через численні зловживання іноземців, які заїжджали до України заради транзиту, але лишалися на території. Про це він розповів в ефірі "Сніданку з 1+1".

Ведуча запитала, чи можливо, що хасиди їдуть до Умані, а на кордоні кажуть, що заїжджають до країни транзитом.

"Кожен турист повинен бути добросовісним. Якщо ти їдеш транзитом - це одна справа, а якщо ти сказав на кордоні, що їдеш транзитом, а насправді поїхав до Умані - то це зовсім інша справа. У нас вільна і демократична країна, якщо ти перетнув кордон, то ти можеш їхати куди завгодно. Тому тут питання дуже делікатне і ми маємо розуміти, що громадяни так само мають поводитися добросовісно, декларуючи мету свого в’їзду до країни", - заявив Кулеба

За його словами, "що стосується транзиту, то вчора ми на уряді обмежили цю можливість саме тому, що були зафіксовані численні випадки зловживань цією опцією".

"Наймасовіший транзит це громадяни Молдови та Росії, які через Україну автотранспортом їдуть додому. Для цих випадків буде супроводження поліції і ми зможемо продовжити транзит", - додав міністр.

Нагадаємо, 27 серпня в Умані виник конфлікт між місцевими мешканцями та групою паломників-хасидів, які хотіли потрапити на могилу свого духовного лідера Рабі Нахмана. Близько десяти паломників намагалися прорватися через натовп, проте їм це не вдавалося. Сторони конфлікту стримували правоохоронці. За фактом інциденту розпочато кримінальне провадження.

Раніше повідомлялося, що Україна впровадить технічні обмеження, щоби запобігти масовому паломництву хасидів до Умані у вересні.

Відмітимо, що раніше уряд вирішив закрити кордон для іноземців. Кордони відкриють тоді, коли почнеться спад захворюваності на коронавірус.

Відео Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба відповів на нагальні запитання щодо карантинних обмежень

У нас в гостях Дмитро Кулеба – міністр закордонних справ України. Чому Україна запровадила такі жорсткі обмеження для в’їзду іноземців? Коли ми зможемо говорити про відкриття кордону? Як контролювали стан здоров’я українців після повернення з відпочинку?

Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба відповів на нагальні запитання щодо карантинних обмежень

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів